| Uw prijs excl. btw per Stuk € 657,80 € 394,68 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001646 |
| EAN | 8785267959569 |
| Capaciteit | 1,8 - 18,0 m3 uur / 0,78 - 0,10 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,8 - 0,78 m3 / uur |
| OEM nr. | WP2000390 |
| Zoekwoorden | DXG 1000 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 683,76 € 410,26 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001652 |
| EAN | 8785267959576 |
| Capaciteit | 1,8 - 24,0 m3 uur / 1,00 - 0,30 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,8 - 1,0 m3 / uur |
| OEM nr. | WP2000340 |
| Zoekwoorden | DXG 1200 |
Wortex dompel pomp type DXG 1000 inox M, + vlotter, 1,1 kW, P1, 230VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type DXG 1200 inox M, + vlotter, 1,4 kW, P1, 230VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001646 | Regenwater | 1,8 - 18,0 m3 uur / 0,78 - 0,10 bar | 18,0 - 0,1 m3 / uur | 1,8 - 0,78 m3 / uur | 1,1 - 5,8 | WP2000390 | DXG 1000 | € 657,80 | 40,00 % | € 394,68 | |
| 60001652 | Regenwater | 1,8 - 24,0 m3 uur / 1,00 - 0,30 bar | 24,0 - 0,3 m3 / uur | 1,8 - 1,0 m3 / uur | 1,4 - 6,5 | WP2000340 | DXG 1200 | € 683,76 | 40,00 % | € 410,26 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | Ø 35 , 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 65 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / DXG |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal , Lippenring |
| Type dompelpomp | Licht afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 195 x 232 x 415 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 35 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 65 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / DXG |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Licht afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 195 x 232 x 415 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 35 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 65 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / DXG |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Licht afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 195 x 232 x 415 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 35 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |