| Uw prijs excl. btw per Stuk € 322,71 € 193,63 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60001640 |
| EAN | 8785267959552 |
Wortex dompel pomp type JVX 1000 M, + vlotter, 1,0 kW, P1, 230VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001640 | Regenwater | € 322,71 | 40,00 % | € 193,63 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 1,5 - 16,2 m3 uur / 0,82 - 0,36 bar |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 7,8 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 4,8 Amp |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. in m3 / uur bij bar | 16,2 - 0,36 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 30 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,5 - 0,82 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 1,0 - 4,8 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1279500 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / JVX |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Lippenring |
| Type dompelpomp | Lichtvervuild water |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 230 x 410 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Nee |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 20 |
| Zoekwoorden | JVX 1000 M |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |