| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | Max. 7.800 ltr. per uur / Max. 5.5 Mwk |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 4.0 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Moplen PP |
| Mat. pomphuis | Moplen PP |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 30 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 0,35 - 1.7 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | 10120970 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" bu . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp, Dompelpomp vlakzuigend, Dompelpomp met vaste vlotter |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal, olie gevuld |
| Type dompelpomp | Lichtvervuild water |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 200 x 230 x 350 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Nee |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 5 |
| Zoekwoorden | SDC 350-G |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |