| Uw prijs excl. btw per Stuk € 136,34 € 81,80 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60001586 |
| EAN | 8785267959460 |
| Capaciteit | 1,5 - 6,0 m3 uur / 0,44 - 0,10 bar |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 20 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,5 - 0,44 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1275600 |
| Zoekwoorden | JD 200 M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 164,12 € 98,47 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60001592 |
| EAN | 8785267959477 |
| Capaciteit | 1,5 - 9,0 m3 uur / 0,70 - 0,15 bar |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 20 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,5 - 0,7 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1279450 |
| Zoekwoorden | JD 300 M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 224,93 € 134,96 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60001598 |
| EAN | 8785267959484 |
| Capaciteit | 1,5 - 13,8 m3 uur / 0,85 - 0,10 bar |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 30 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,5 - 0,85 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1279470 |
| Zoekwoorden | JD 750 M |
Wortex dompel pomp type JD 200 M, + vlotter, 0,2 kW, P1, 230VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type JD 300 M, + vlotter, 0,3 kW, P1, 230VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type JD 750 M, + vlotter, 0,75 kW, P1, 230VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. aanz.h. in dompelp. mm | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001586 | Regenwater | 1,5 - 6,0 m3 uur / 0,44 - 0,10 bar | 6,0 - 0,1 m3 / uur | 20 mm | 1,5 - 0,44 m3 / uur | 0,20 - 0,9 | WP1275600 | JD 200 M | € 136,34 | 40,00 % | € 81,80 | |
| 60001592 | Regenwater | 1,5 - 9,0 m3 uur / 0,70 - 0,15 bar | 9,0 - 0,15 m3 / uur | 20 mm | 1,5 - 0,7 m3 / uur | 0,30 - 1,3 | WP1279450 | JD 300 M | € 164,12 | 40,00 % | € 98,47 | |
| 60001598 | Regenwater | 1,5 - 13,8 m3 uur / 0,85 - 0,10 bar | 13,8 - 0,1 m3 / uur | 30 mm | 1,5 - 0,85 m3 / uur | 0,75 - 3,5 | WP1279470 | JD 750 M | € 224,93 | 40,00 % | € 134,96 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Moplen PP |
| Mat. pomphuis | Moplen PP |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | Ø 5 , 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / JD |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Lippenring |
| Type dompelpomp | Lichtvervuild water |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Nee |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 5 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Moplen PP |
| Mat. pomphuis | Moplen PP |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / JD |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Lippenring |
| Type dompelpomp | Lichtvervuild water |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Nee |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 5 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Moplen PP |
| Mat. pomphuis | Moplen PP |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / JD |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Lippenring |
| Type dompelpomp | Lichtvervuild water |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Nee |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 5 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Moplen PP |
| Mat. pomphuis | Moplen PP |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / JD |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Lippenring |
| Type dompelpomp | Lichtvervuild water |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Nee |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 5 |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |