| Uw prijs excl. btw per Stuk € 272,03 € 163,22 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60001580 |
| EAN | 8785267959453 |
Wortex dompel pomp type SPC 250 M, + vlotter, 0,25 kW, P1, 230VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001580 | Zwembaden | € 272,03 | 40,00 % | € 163,22 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 0,5 - 7,5 m3 uur / 0,50 - 0,24 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 5,4 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Moplen PP |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. Ampere | Condensator 6 µf Amp |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | Ø 4 |
| Max. in m3 / uur bij bar | 7,5 - 0,24 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 20 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,5 - 0,55 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 0,25 - 1,3 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1279860 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4"bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Schoonwater |
| Productsoort | Dompelpomp /SPC |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Lippenring |
| Type dompelpomp | Schoonwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 240 x 320 x 340 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Nee |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 4 |
| Zoekwoorden | SPC 250 M |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |