| Uw prijs excl. btw per Stuk € 80,69 € 60,52 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50024442 |
| EAN | 9003399591181 |
PCE CEE contrastekker, type SHARK TT (Click aansluitingen), 16A, 3-P, 230Vac, 6h, Blauw, IP67
Betrouwbare CEE-koppeling 16A met IP67-klasse en schroefloze aansluittechniek. Ontworpen voor zware toepassingen en industriële stroomverdeling.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50024442 | PCE SHARK TT stekker IP67 16A 3-P bl. | € 80,69 | 25,00 % | € 60,52 |
| Aansluit spanning | 200–250V~ / 50+60Hz |
| Aansluiting | Koppeling recht |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,17 kg |
| HS code | 85366990 |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Oostenrijk |
| Maat / aansluiting | 16A, 3-Polig |
| Materiaal | PA6 (behuizing), messing (contacten) |
| Max. omgev. temp. ° C | -25 - +45 ° C |
| Merk | PCE |
| OEM nr. | 2132-6TTV |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | OVE-Certificate |
| Productsoort | CEE Stekker-Plug |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | CEE-koppeling |
| Uitvoering | TT SHARK, 3-polig (2P+PE) |
| Verpakking eenheid | 10 |
| Volgens norm (en) | CE markering, Kema, VDE, UL, EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35 EU, EN |
| Zoekwoorden | CEE-koppeling, 16A connector, IP67 stroomkoppeling, PCE TT SHARK |
| Toepassing | Industriële koppeling voor stroomvoorziening in vochtige of zware omstandigheden |
| toon meertoon minder | |