| Uw prijs excl. btw per Stuk € 95,64 € 71,73 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 50024204 |
| EAN | 9003399736902 |
PCE, 3-weg T-Connect 2x CEE 16A 3-polig stopcontacten + 1x CEE-stekker 16A 3p 6h, 230 VAC, behuizing PC/ABS, IP67, PCE 94326103
Robuuste T-Connect stroomverdeler met 2x CEE 16A stopcontact en 1x vaste stekker. IP67-classificatie en slagvaste behuizing maken hem perfect voor zwaar industrieel gebruik binnen en buiten.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50024204 | 3-weg IP67 In: CEE 16A 3p 230v 6h bl. | € 95,64 | 25,00 % | € 71,73 |
| Aansluit spanning | 200–250V~ / 50+60Hz |
| Aansluiting | T-splitter met vaste plug |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0,39 kg |
| HS code | 85366990 |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Oostenrijk |
| Maat / aansluiting | 16A, 3-Polig |
| Materiaal | PC/ABS behuizing, messing contacten |
| Max. omgev. temp. ° C | -25 - +45 ° C |
| Merk | PCE |
| OEM nr. | 94326103 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | OVE-Certificate |
| Productsoort | CEE T-Stekker |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | T-Connect |
| Uitvoering | 2x CEE 16A 3p socket + 1x CEE plug |
| Verpakking eenheid | 10 |
| Volgens norm (en) | CE markering, Kema, VDE, UL, EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35 EU, EN |
| Zoekwoorden | T-connector, 2x CEE 16A, stekker splitter, IP67 verdeler, Stromv |
| Toepassing | T-splitter voor mobiele stroomverdeling 2x CEE-uitgang |
| toon meertoon minder | |