| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,10 € 0,86 22,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50020050 |
| EAN | 8785268017954 |
| OEM nr. | 1196900946 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,08 € 1,62 22,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50020052 |
| EAN | 8785268017961 |
| OEM nr. | 1196900947 |
Pipelife Polvite bocht 90° voor elektrabuis 16 mm - 5/8", grijs
Pipelife Polvite bocht 90° voor elektrabuis 19 mm - 3/4", grijs
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50020050 | Installatiebuis | 1196900946 | € 1,10 | 22,00 % | € 0,86 | |
| 50020052 | Installatiebuis | 1196900947 | € 2,08 | 22,00 % | € 1,62 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Bocht |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 16 mm - 5/8" / 19 mm - 3/4" |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Bocht |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 16 mm - 5/8" |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Bocht |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 19 mm - 3/4" |
| toon meertoon minder | |