| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,08 € 0,84 22,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50020040 |
| EAN | 8785268017930 |
| OEM nr. | 1196900862 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,37 € 1,07 22,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50020042 |
| EAN | 8785268017947 |
| OEM nr. | 1196900863 |
Pipelife Polvite bocht 90° voor elektrabuis 16 mm - 5/8", cremé
Pipelife Polvite bocht 90° voor elektrabuis 19 mm - 3/4", cremé
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50020040 | Installatiebuis | 1196900862 | € 1,08 | 22,00 % | € 0,84 | |
| 50020042 | Installatiebuis | 1196900863 | € 1,37 | 22,00 % | € 1,07 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Cremé |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Bocht |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 16 mm - 5/8" / 19 mm - 3/4" |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Cremé |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Bocht |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 16 mm - 5/8" |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Cremé |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bocht voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Bocht |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 19 mm - 3/4" |
| toon meertoon minder | |