| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,24 € 0,18 21,99 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50020025 |
| EAN | 8785268017893 |
| OEM nr. | 1196900952 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,44 € 0,34 22,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 50020027 |
| EAN | 8785268017909 |
| OEM nr. | 1196900953 |
Pipelife Polvite mof voor elektrabuis 16 mm - 5/8", cremé
Pipelife Polvite mof voor elektrabuis 19 mm - 3/4", cremé
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 50020025 | Installatiebuis | 1196900952 | € 0,24 | 21,99 % | € 0,18 | |
| 50020027 | Installatiebuis | 1196900953 | € 0,44 | 22,00 % | € 0,34 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Cremé |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Mof voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Steekmof |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 16 mm - 5/8" / 19 mm - 3/4" |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Cremé |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Mof voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Steekmof |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 16 mm - 5/8" |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Cremé |
| Land van oorsprong | NL |
| Materiaal | PVC |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Mof voor elektrabuis |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Pipelife Polivolt |
| Uitvoering | Steekmof |
| Volgens norm (en) | KEMA-KEUR |
| Toepassing | Voor het verbinden van elektrabuizen 19 mm - 3/4" |
| toon meertoon minder | |