| Uw prijs excl. btw per Stuk € 43,28 € 34,62 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822696.1 |
| EAN | 8785287843435 |
| OEM nr. | 07822696.1 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 43,28 € 34,62 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822698.1 |
| EAN | 8785287843442 |
| OEM nr. | 07822698.1 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 43,28 € 34,62 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822700.1 |
| EAN | 8785287843459 |
| OEM nr. | 07822700.1 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 43,28 € 34,62 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822702.1 |
| EAN | 8785287843466 |
| OEM nr. | 07822702.1 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 43,28 € 34,62 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822704.1 |
| EAN | 8785287843473 |
| OEM nr. | 07822704.1 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 43,28 € 34,62 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822706.1 |
| EAN | 8785287843480 |
| OEM nr. | 07822706.1 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 43,28 € 34,62 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822708.1 |
| EAN | 8785287843497 |
| OEM nr. | 07822708.1 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 87,52 € 70,02 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822698 |
| EAN | 8428381143833 |
| Kleur | RVS |
| OEM nr. | 3824 004 |
Manometer, RVS 304 behuizing, glycerine gevuld, diam. 100 mm, 1/2" Messing BSP bu. dr., -1 - +3.0 bar, onderaansluiting, OP = OP
Genebre universele manometers met RVS behuizing
In natte uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 100 mm, met 1/2" BSP RVS bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar RVS resistent tegen is.[/br]
Manometer, RVS 304 behuizing, glycerine gevuld, diam. 100 mm, 1/2" Messing BSP bu. dr., -1 - +5.0 bar, onderaansluiting, OP = OP
Genebre universele manometers met RVS behuizing
In natte uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 100 mm, met 1/2" BSP RVS bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar RVS resistent tegen is.[/br]
Manometer, RVS 304 behuizing, glycerine gevuld, diam. 100 mm, 1/2" Messing BSP bu. dr., 0 - +10 bar, onderaansluiting, OP = OP
Genebre universele manometers met RVS behuizing
In natte uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 100 mm, met 1/2" BSP RVS bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar RVS resistent tegen is.[/br]
Manometer, RVS 304 behuizing, glycerine gevuld, diam. 100 mm, 1/2" Messing BSP bu. dr., 0 - +25 bar, onderaansluiting, OP = OP
Genebre universele manometers met RVS behuizing
In natte uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 100 mm, met 1/2" BSP RVS bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar RVS resistent tegen is.[/br]
Manometer, RVS 304 behuizing, glycerine gevuld, diam. 100 mm, 1/2" Messing BSP bu. dr., 0 - +40 bar, onderaansluiting, OP = OP
Genebre universele manometers met RVS behuizing
In natte uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 100 mm, met 1/2" BSP RVS bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar RVS resistent tegen is.[/br]
Manometer, RVS 304 behuizing, glycerine gevuld, diam. 100 mm, 1/2" Messing BSP bu. dr., 0 - +60 bar, onderaansluiting, OP = OP
Genebre universele manometers met RVS behuizing
In natte uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 100 mm, met 1/2" BSP RVS bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar RVS resistent tegen is.[/br]
Manometer, RVS 304 behuizing, glycerine gevuld, diam. 100 mm, 1/2" Messing BSP bu. dr., 0 - +100 bar, onderaansluiting, OP = OP
Genebre universele manometers met RVS behuizing
In natte uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 100 mm, met 1/2" BSP RVS bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar RVS resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, RVS 304 behuizing, glycerine gevuld, diam. 100 mm, type 3824, 1/2" RVS bu. dr., 0 - +5 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met RVS behuizing
In natte uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 100 mm, met 1/2" BSP RVS bu.dr. onderaansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar RVS resistent tegen is.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 07822696.1 | Manometer nat 100mm, -1 - +3.0, 1/2" oa | 07822696.1 | € 43,28 | 20,00 % | € 34,62 | |
| 07822698.1 | Manometer nat 100mm, -1 - +5, 1/2" oa | 07822698.1 | € 43,28 | 20,00 % | € 34,62 | |
| 07822700.1 | Manometer nat 100mm, 0 - +10, 1/2" oa | 07822700.1 | € 43,28 | 20,00 % | € 34,62 | |
| 07822702.1 | Manometer nat 100mm, 0 - +25, 1/2" oa | 07822702.1 | € 43,28 | 20,00 % | € 34,62 | |
| 07822704.1 | Manometer nat 100mm, 0 - 40, 1/2" oa | 07822704.1 | € 43,28 | 20,00 % | € 34,62 | |
| 07822706.1 | Manometer nat 100mm, 0 - +60, 1/2" oa | 07822706.1 | € 43,28 | 20,00 % | € 34,62 | |
| 07822708.1 | Manometer nat 100mm, 0 - +100, 1/2" oa | 07822708.1 | € 43,28 | 20,00 % | € 34,62 | |
| 07822698 | Manometer nat 100mm, 0- +5.0, 1/2" oa | 3824 004 | € 87,52 | 20,00 % | € 70,02 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glyserine gevuld , Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Nat / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | Glycerine gevuld |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Glycerine gevuld |
| Vacuüm | -1 |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | Vacuüm - Manometer, Glycerine gevuld |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |