| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,59 € 6,87 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822524 |
| EAN | 8428381173168 |
| OEM nr. | 3818 002 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,59 € 6,87 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822526 |
| EAN | 8785267944985 |
| OEM nr. | 3818 004 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,59 € 6,87 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822528 |
| EAN | 8428381173144 |
| OEM nr. | 3818 006 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,59 € 6,87 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822530 |
| EAN | 8428381173151 |
| OEM nr. | 3818 010 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,59 € 6,87 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822532 |
| EAN | 8428381173182 |
| OEM nr. | 3818 016 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,59 € 6,87 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822534 |
| EAN | 8785267944978 |
| OEM nr. | 3818 025 |
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3818, 1/4" messing bu. dr., 0 - 2,5 bar, achteraansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3818, 1/4" messing bu. dr., 0 - 4 bar, achteraansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3818, 1/4" messing bu. dr., 0 - 6 bar, achteraansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3818, 1/4" messing bu. dr., 0 - 10 bar, achteraansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3818, 1/4" messing bu. dr., 0 - 16 bar, achteraansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3818, 1/4" messing bu. dr., 0 - 25 bar, achteraansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 07822524 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-2,5, 1/4" aa | 3818 002 | € 8,59 | 20,00 % | € 6,87 | |
| 07822526 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-4, 1/4" aa | 3818 004 | € 8,59 | 20,00 % | € 6,87 | |
| 07822528 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-6, 1/4" aa | 3818 006 | € 8,59 | 20,00 % | € 6,87 | |
| 07822530 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-10, 1/4" aa | 3818 010 | € 8,59 | 20,00 % | € 6,87 | |
| 07822532 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-16, 1/4" aa | 3818 016 | € 8,59 | 20,00 % | € 6,87 | |
| 07822534 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-25, 1/4" aa | 3818 025 | € 8,59 | 20,00 % | € 6,87 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog / achteraansluiting , Droog + rode index / achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / achteraansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |