| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822512 |
| EAN | 8428381172970 |
| OEM nr. | 3819 002 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822514 |
| EAN | 8428381172987 |
| OEM nr. | 3819 004 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822516 |
| EAN | 8428381172826 |
| OEM nr. | 3819 006 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822520 |
| EAN | 8428381172994 |
| OEM nr. | 3819 016 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,19 € 6,55 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822522 |
| EAN | 8428381173007 |
| OEM nr. | 3819 025 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8,48 € 6,79 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 07822518 |
| EAN | 8428381172833 |
| OEM nr. | 3819 010 |
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3819, 1/4" messing bu. dr., 0 - 2,5 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3819, 1/4" messing bu. dr., 0 - 4 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3819, 1/4" messing bu. dr., 0 - 6 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3819, 1/4" messing bu. dr., 0 - 16 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3819, 1/4" messing bu. dr., 0 - 25 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
Genebre manometer, ABS behuizing, droog, + rode index, diam. 53 mm, type 3819, 1/4" messing bu. dr., 0 - 10 bar, onderaansluiting
Genebre universele manometers met ABS (kunststof behuizing)
In droge uitvoering.[/br]
Behuizing diameter 40 mm, met messing 1/8" BSP messing bu.dr. achteraansluiting.[/br]
De manometers zijn toepasbaar in perslucht en vloeistof voerende systemen waar messing resistent tegen is.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 07822512 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-2,5, 1/4" oa | 3819 002 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822514 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-4, 1/4" oa | 3819 004 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822516 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-6, 1/4" oa | 3819 006 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822520 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-16, 1/4" oa | 3819 016 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822522 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-25, 1/4" oa | 3819 025 | € 8,19 | 20,00 % | € 6,55 | |
| 07822518 | Manometer dr.+ri., 53mm, 0-10, 1/4" oa | 3819 010 | € 8,48 | 20,00 % | € 6,79 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / onderaansluiting , Droog / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 90262080 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Spanje |
| Maat / aansluiting | 1/4" |
| Materiaal | ABS |
| Max. omgev. temp. ° C | 60 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Droog + rode index / onderaansluiting |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | Droog |
| Volgens norm (en) | UNE-EN 12165 |
| Toepassing | In perslucht en vloeistof voerende leidingsystemen waar het toegepaste materiaal in de meter resistent tegen is |
| toon meertoon minder | |