| Uw prijs excl. btw per Meter € 3,91 € 2,74 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 07000072 |
| EAN | 8785267929319 |
| OEM nr. | 07000072 |
| Toepassing (slang) | Open en lees tabel chemische resistentie |
| Type schroefdraad | NPT |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 5,27 € 3,69 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 07000074 |
| EAN | 8785267929326 |
| OEM nr. | 07000074 |
| Toepassing (slang) | Open en lees tabel chemische resistentie |
| Type schroefdraad | NPT |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,84 € 5,49 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 07000076 |
| EAN | 8785267929333 |
| OEM nr. | 07000076 |
| Toepassing (slang) | Open en lees tabel chemische resistentie |
| Type schroefdraad | NPT |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 12,15 € 8,50 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 07000078 |
| EAN | 8785267929340 |
| OEM nr. | 07000078 |
| Type schroefdraad | NPT |
| Vacuüm | 20 bij 20°C |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 19,04 € 13,33 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 07000080 |
| EAN | 8785268003230 |
| OEM nr. | 07000080 |
Tyleenslang/buis, HDPE 100 Drinkwaterbuis, 25 x 2.0 mm, SDR13.6, PN12.5, KIWA keur, snijrol L = max. 99 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
Tyleen/HDPE Polyetheen Drinkwater buizen met KIWA keur HDPE Drinkwaterbuis/slang PE100 SDR17, werkdruk 10 bar, met KIWA (NL) keur voor toepassing in drinkwater voerende leidingsystemen. De buis is voorzien van een Blauwe streep, KIWA keur. Wij leveren de Drinkwaterbuis op rollengtes van 50, 100 meter of op snijlengte volgens uw behoefte per volle meter in de diameters 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90 en 110 mm. Voor het aansluiten van de buizen leveren wij een compleet assortiment klemfittingen vervaardigd uit Kunststof (BLULINE PN16) of Messing (Genebre PN16). Wenst u advies, laat het ons weten, wij helpen u graag.
Tyleenslang/buis, HDPE 100 Drinkwaterbuis, 32 x 2.0 mm, SDR17, PN10, KIWA keur, snijrol L = max. 99 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
Tyleen/HDPE Polyetheen Drinkwater buizen met KIWA keur HDPE Drinkwaterbuis/slang PE100 SDR17, werkdruk 10 bar, met KIWA (NL) keur voor toepassing in drinkwater voerende leidingsystemen. De buis is voorzien van een Blauwe streep, KIWA keur. Wij leveren de Drinkwaterbuis op rollengtes van 50, 100 meter of op snijlengte volgens uw behoefte per volle meter in de diameters 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90 en 110 mm. Voor het aansluiten van de buizen leveren wij een compleet assortiment klemfittingen vervaardigd uit Kunststof (BLULINE PN16) of Messing (Genebre PN16). Wenst u advies, laat het ons weten, wij helpen u graag.
Tyleenslang/buis, HDPE 100 Drinkwaterbuis, 40 x 2.4 mm, SDR17, PN10, KIWA keur, snijrol L = max. 99 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
Tyleen/HDPE Polyetheen Drinkwater buizen met KIWA keur HDPE Drinkwaterbuis/slang PE100 SDR17, werkdruk 10 bar, met KIWA (NL) keur voor toepassing in drinkwater voerende leidingsystemen. De buis is voorzien van een Blauwe streep, KIWA keur. Wij leveren de Drinkwaterbuis op rollengtes van 50, 100 meter of op snijlengte volgens uw behoefte per volle meter in de diameters 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90 en 110 mm. Voor het aansluiten van de buizen leveren wij een compleet assortiment klemfittingen vervaardigd uit Kunststof (BLULINE PN16) of Messing (Genebre PN16). Wenst u advies, laat het ons weten, wij helpen u graag.
Tyleenslang/buis, HDPE 100 Drinkwaterbuis, 50 x 3.0 mm, SDR17, PN10, KIWA keur, snijrol L = max. 99 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
Tyleen/HDPE Polyetheen Drinkwater buizen met KIWA keur HDPE Drinkwaterbuis/slang PE100 SDR17, werkdruk 10 bar, met KIWA (NL) keur voor toepassing in drinkwater voerende leidingsystemen. De buis is voorzien van een Blauwe streep, KIWA keur. Wij leveren de Drinkwaterbuis op rollengtes van 50, 100 meter of op snijlengte volgens uw behoefte per volle meter in de diameters 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90 en 110 mm. Voor het aansluiten van de buizen leveren wij een compleet assortiment klemfittingen vervaardigd uit Kunststof (BLULINE PN16) of Messing (Genebre PN16). Wenst u advies, laat het ons weten, wij helpen u graag.
Tyleenslang/buis, HDPE 100 Drinkwaterbuis, 63 x 3.8 mm, SDR17, PN10, KIWA keur, snijrol L = max. 99 mtr. (prijs p. mtr.), afname per mtr.
Tyleen/HDPE Polyetheen Drinkwater buizen met KIWA keur HDPE Drinkwaterbuis/slang PE100 SDR17, werkdruk 10 bar, met KIWA (NL) keur voor toepassing in drinkwater voerende leidingsystemen. De buis is voorzien van een Blauwe streep, KIWA keur. Wij leveren de Drinkwaterbuis op rollengtes van 50, 100 meter of op snijlengte volgens uw behoefte per volle meter in de diameters 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90 en 110 mm. Voor het aansluiten van de buizen leveren wij een compleet assortiment klemfittingen vervaardigd uit Kunststof (BLULINE PN16) of Messing (Genebre PN16). Wenst u advies, laat het ons weten, wij helpen u graag.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Toepassing (slang) | Type schroefdraad | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 07000072 | Schoonwater | 07000072 | Open en lees tabel chemische resistentie | NPT | € 3,91 | 30,00 % | € 2,74 | |
| 07000074 | Schoonwater | 07000074 | Open en lees tabel chemische resistentie | NPT | € 5,27 | 30,00 % | € 3,69 | |
| 07000076 | Schoonwater | 07000076 | Open en lees tabel chemische resistentie | NPT | € 7,84 | 30,00 % | € 5,49 | |
| 07000078 | Schoonwater | 07000078 | NPT | € 12,15 | 30,00 % | € 8,50 | ||
| 07000080 | HDPE buis 63x3.8mm. Snijrol | 07000080 | € 19,04 | 30,00 % | € 13,33 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172110 |
| Kleur | Zwart met blauwe strepen |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | HDPE100 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 45 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productcertificaat (en) | KIWA |
| Productsoort | Tyleen- Polyetheenbuis KIWA keur |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | HDPE100 |
| Uitvoering | Hard Polyetheen op rol |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | NEN-EN12201 |
| Zoekwoorden | Tyleenbuis, Tyleenslang, PE buis op rol, HDPE buis, HDPE slang, |
| Toepassing | Drinkwater distributie, beregening - irrigatie, industrie |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172110 |
| Kleur | Zwart met blauwe strepen |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | HDPE100 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 45 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productcertificaat (en) | KIWA |
| Productsoort | Tyleen- Polyetheenbuis KIWA keur |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | HDPE100 |
| Uitvoering | Hard Polyetheen op rol |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | NEN-EN12201 |
| Zoekwoorden | Tyleenbuis, Tyleenslang, PE buis op rol, HDPE buis, HDPE slang, |
| Toepassing | In vloeistof, perslucht en suspensie dragend medium voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172110 |
| Kleur | Zwart met blauwe strepen |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | HDPE100 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 45 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productcertificaat (en) | KIWA |
| Productsoort | Tyleen- Polyetheenbuis KIWA keur |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | HDPE100 |
| Uitvoering | Hard Polyetheen op rol |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | NEN-EN12201 |
| Zoekwoorden | Tyleenbuis, Tyleenslang, PE buis op rol, HDPE buis, HDPE slang, |
| Toepassing | In vloeistof, perslucht en suspensie dragend medium voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172110 |
| Kleur | Zwart met blauwe strepen |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | HDPE100 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 45 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productcertificaat (en) | KIWA |
| Productsoort | Tyleen- Polyetheenbuis KIWA keur |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | HDPE100 |
| Uitvoering | Hard Polyetheen op rol |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | NEN-EN12201 |
| Zoekwoorden | Tyleenbuis, Tyleenslang, PE buis op rol, HDPE buis, HDPE slang, |
| Toepassing | In vloeistof, perslucht en suspensie dragend medium voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172110 |
| Kleur | Zwart met blauwe strepen |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | HDPE100 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 45 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productcertificaat (en) | KIWA |
| Productsoort | Tyleen- Polyetheenbuis KIWA keur |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | HDPE100 |
| Uitvoering | Hard Polyetheen op rol |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | NEN-EN12201 |
| Zoekwoorden | Tyleenbuis, Tyleenslang, PE buis op rol, HDPE buis, HDPE slang, |
| Toepassing | In vloeistof, perslucht en suspensie dragend medium voerende leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39172110 |
| Kleur | Zwart met blauwe strepen |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | HDPE100 |
| Max. omgev. temp. ° C | + 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | + 45 ° C |
| Merk | PIPELIFE |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productcertificaat (en) | KIWA |
| Productsoort | Tyleen- Polyetheenbuis KIWA keur |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / Serie | HDPE100 |
| Uitvoering | Hard Polyetheen op rol |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Volgens norm (en) | NEN-EN12201 |
| Zoekwoorden | Tyleenbuis, Tyleenslang, PE buis op rol, HDPE buis, HDPE slang, |
| Toepassing | Drinkwater distributie, beregening - irrigatie, industrie |
| toon meertoon minder | |