| Uw prijs excl. btw per Meter € 3,94 € 2,95 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06050020 |
| OEM nr. | HO25-25 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 3,94 € 2,95 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06050024 |
| OEM nr. | HO25-50 |
Alfaflex tuinslang, flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 25 x 31 mm, kleur groen, PN10, rol = 25 mtr.
Alfaflex tuinslang, flexibele PVC persslang met geweven polyester versteviging, 19 x 23,5 mm, kleur groen, PN10, rol = 50 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 06050020 | Hobby tuinsl. gr. 25x31mm, 25mtr. | HO25-25 | € 3,94 | 25,00 % | € 2,95 | |
| 06050024 | Hobby tuinsl. gr. 19x23,5mm, 50mtr. | HO25-50 | € 3,94 | 25,00 % | € 2,95 |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven pol |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 340 gr. p/m |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 25 x 31 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Alfaflex Hobby tuinslang groen |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 10 |
| Toepassing | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen van bekkens |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven polyester versteviging |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven pol |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 340 gr. p/m |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 25 x 31 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Alfaflex Hobby tuinslang groen |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 10 |
| Toepassing | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen van bekkens |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven polyester versteviging |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 20 bij 23 ° C |
| Buitenwand (slang) | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven pol |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 340 gr. p/m |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 25 x 31 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met geweven polyester versteviging, zonder cadmium en |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Alfaflex Hobby tuinslang groen |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 15 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 10 |
| Toepassing | Economische tuinslang voor besproeiing, beregening of het vullen van bekkens |
| Buitenwand slang | Gladde buitenwand, groen - zwart uit soepel PVC, met geweven polyester versteviging |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |