| Uw prijs excl. btw per Rol € 32,90 € 24,68 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06050018 |
| OEM nr. | SU75 |
| Uw prijs excl. btw per Rol € 36,28 € 27,21 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06050019 |
| Buitenwand (slang) | Soepel PVC bestand tegen UV |
| OEM nr. | SU15 |
Arroflex sproeislang met kunststof snelkoppelingen systeem Gardena, rollengte 7,5 mtr.
Arroflex sproeislang met kunststof snelkoppelingen systeem Gardena, rollengte 15 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Buitenwand (slang) | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 06050018 | Alfaflex Arroflex sproeisl. L = 7,5 mtr. | SU75 | € 32,90 | 25,00 % | € 24,68 | ||
| 06050019 | Alfaflex Arroflex sproeisl. L = 15 mtr. | Soepel PVC bestand tegen UV | SU15 | € 36,28 | 25,00 % | € 27,21 |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 25 - 20 ° C |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | Systeem Gardena 1/2" - 13 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC |
| Materiaal_slang | Soepel PVC |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Meter , Rol |
| Productsoort | Arroflex sproeislang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | + 1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin en park beregening |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2,5 - 20 |
| Toepassing | Tuin en park beregening |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 25 - 20 ° C |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | Systeem Gardena 1/2" - 13 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC |
| Materiaal_slang | Soepel PVC |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Arroflex sproeislang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | + 1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin en park beregening |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2,5 - 20 |
| Toepassing | Tuin en park beregening |
| toon meertoon minder | |
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 25 - 20 ° C |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Groen |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | Systeem Gardena 1/2" - 13 mm |
| Materiaal | Kunststsof |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC |
| Materiaal_slang | Soepel PVC |
| Merk | Alfaflex |
| Prijs eenheid per | Rol |
| Productsoort | Arroflex sproeislang |
| snijlengte | Nee |
| Temp. ° C max. (slang) | + 40 |
| Temp. ° C min. (slang) | + 1 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Tuin en park beregening |
| Volgens norm (en) | Geen, Producent eigen ATH systeem (Anti Torsion Hose) |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2,5 - 20 |
| Toepassing | Tuin en park beregening |
| Buitenwand slang | Soepel PVC bestand tegen UV |
| toon meertoon minder | |