| Uw prijs excl. btw per Stuk € 84,25 € 58,97 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05055050 |
| EAN | 8785267932319 |
| OEM nr. | 65-2" |
| Productsoort | Type 65 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 119,03 € 83,32 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05055063 |
| EAN | 8785267932326 |
| OEM nr. | 65-2 1/2" |
| Productsoort | Type 65 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 154,82 € 108,37 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 05055075 |
| EAN | 8785267932333 |
| OEM nr. | 65-3" |
| Productsoort | Type 65 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 269,66 € 188,76 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05055100 |
| EAN | 8785267932340 |
| OEM nr. | 4"-65 |
| Productsoort | Type 65 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 315,25 € 220,67 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 05055102 |
| EAN | 8785267932357 |
| HS code | 84818069 |
| OEM nr. | 3220 14 |
| Productsoort | Type 3220 |
Italy messing schuifafsluiter type 65, 2 x 2" bi.dr., PN16, stalen gelakt handwiel
Italy messing schuifafsluiter type 65, 2 x 2 1/2" bi.dr., PN16, stalen gelakt handwiel
Italy messing schuifafsluiter type 65, 2 x 3" bi.dr., PN16, stalen gelakt handwiel
Italy messing schuifafsluiter type 65, 2 x 4" bi.dr., PN16, stalen gelakt handwiel
Italy messing schuifafsluiter type 65, 2 x 6" bi.dr., PN16, stalen gelakt handwiel
| Art.nr. | Artikel omschrijving | HS code | OEM nr. | Productsoort | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 05055050 | Schuifafsluiter bi.dr. x bi.dr. 2" | 65-2" | Type 65 | € 84,25 | 30,00 % | € 58,97 | ||
| 05055063 | Schuifafsluiter bi.dr. x bi.dr. 2 1/2" | 65-2 1/2" | Type 65 | € 119,03 | 30,00 % | € 83,32 | ||
| 05055075 | Schuifafsluiter bi.dr. x bi.dr. 3" | 65-3" | Type 65 | € 154,82 | 30,00 % | € 108,37 | ||
| 05055100 | Schuifafsluiter bi.dr. x bi.dr. 4" | 4"-65 | Type 65 | € 269,66 | 30,00 % | € 188,76 | ||
| 05055102 | Schuifafsluiter bi.dr. x bi.dr. 6" | 84818069 | 3220 14 | Type 3220 | € 315,25 | 30,00 % | € 220,67 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Materiaal | Messing |
| Merk | Genebre , Italy |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi. x bi.dr. |
| Zoekwoorden | 65 |
| Toepassing | Afsluiter in pomp en leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Materiaal | Messing |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi. x bi.dr. |
| Zoekwoorden | 65 |
| Toepassing | Afsluiter in pomp en leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Materiaal | Messing |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi. x bi.dr. |
| Zoekwoorden | 65 |
| Toepassing | Afsluiter in pomp en leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Materiaal | Messing |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi. x bi.dr. |
| Zoekwoorden | 65 |
| Toepassing | Afsluiter in pomp en leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Materiaal | Messing |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi. x bi.dr. |
| Zoekwoorden | 65 |
| Toepassing | Afsluiter in pomp en leidingsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Messing |
| Materiaal | Messing |
| Merk | Genebre |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Bi. x bi.dr. |
| Zoekwoorden | 65 |
| toon meertoon minder | |