| Uw prijs excl. btw per Stuk € 268,80 € 174,72 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591210 |
| EAN | 8785267931848 |
| OEM nr. | HBB0200001 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 268,80 € 174,72 35,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 04591212 |
| EAN | 8785267931855 |
| OEM nr. | HBB0200112 |
Big Bleu waterfilter behuizing 20" met blauwe catridge houder, 2 x 1" bi.dr., PN8
Big Blue universele waterfilter behuizingen
Leverbaar in hoogte 20" voorzien van blauwe cartridgehouder met bu.dr. en O-ring dichting.[/br]
Cartridge apart bijbestellen.[/br]
Big Bleu waterfilter behuizing 20" met blauwe catridge houder, 2 x 1 1/2" bi.dr., PN8
Big Blue universele waterfilter behuizingen
Leverbaar in hoogte 20" voorzien van blauwe cartridgehouder met bu.dr. en O-ring dichting.[/br]
Cartridge apart bijbestellen.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 04591210 | Waterfilter behuizing 20"x1" bi.dr. | HBB0200001 | € 268,80 | 35,00 % | € 174,72 | |
| 04591212 | Waterfilter behuizing 20"x1 1/2" bi.dr. | HBB0200112 | € 268,80 | 35,00 % | € 174,72 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart - Blauw |
| Land van oorsprong | EU / USA |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 55 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter Big Bleu |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 20" |
| Toepassing | Waterfilter in schoonwater (water met enige suspensie) leiding / pompsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart - Blauw |
| Land van oorsprong | EU / USA |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 55 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter Big Bleu |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 20" |
| Toepassing | Waterfilter in schoonwater (water met enige suspensie) leiding / pompsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Zwart - Blauw |
| Land van oorsprong | EU / USA |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 55 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter Big Bleu |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Uitvoering | 20" |
| Toepassing | Waterfilter in schoonwater (water met enige suspensie) leiding / pompsystemen |
| toon meertoon minder | |