| Uw prijs excl. btw per Stuk € 36,34 € 23,62 35,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 04591202 |
| EAN | 8055060343477 |
| OEM nr. | FLT.COTP.07.100.000. |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 39,33 € 25,56 35,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 04591200 |
| EAN | 8032738648065 |
| OEM nr. | FLT.COTP.05.100.000. |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 42,55 € 27,66 35,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 04591204 |
| EAN | 8032738648089 |
| OEM nr. | FLT.COTP.10.100.000. |
SAN waterfilter behuizing 7" met transparante catridge houder, 2 x 1" messing bi.dr., PN8
San universele waterfilter behuizingen
Leverbaar in hoogte 5", 7" en 9 3/4" / 10" voorzien van transparante cartridgehouder met O-ring dichting en schroefwartel.[/br]
Catridge apart bijbestellen.[/br]
SAN waterfilter behuizing 5" met transparante catridge houder, 2 x 1" messing bi.dr., PN8
San universele waterfilter behuizingen
Leverbaar in hoogte 5", 7" en 9 3/4" / 10" voorzien van transparante cartridgehouder met O-ring dichting en schroefwartel.[/br]
Catridge apart bijbestellen.[/br]
SAN waterfilter behuizing 9 3/4" / 10" met transparante catridge houder, 2 x 1" messing bi.dr., PN8
San universele waterfilter behuizingen
Leverbaar in hoogte 5", 7" en 9 3/4" / 10" voorzien van transparante cartridgehouder met O-ring dichting en schroefwartel.[/br]
Catridge apart bijbestellen.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 04591202 | Waterfilter behuizing 7"x1" bi.dr. | FLT.COTP.07.100.000. | € 36,34 | 35,00 % | € 23,62 | |
| 04591200 | Waterfilter behuizing 5"x1" bi.dr. | FLT.COTP.05.100.000. | € 39,33 | 35,00 % | € 25,56 | |
| 04591204 | Waterfilter behuizing 10"x1" bi.dr. | FLT.COTP.10.100.000. | € 42,55 | 35,00 % | € 27,66 |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 1" inlaat - 1" uitlaat |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 55 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter SAN |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Waterfilter in schoonwater (water met enige suspensie) leiding / pompsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 1" inlaat - 1" uitlaat |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 55 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter SAN |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Waterfilter in schoonwater (water met enige suspensie) leiding / pompsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 1" inlaat - 1" uitlaat |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 55 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter SAN |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Waterfilter in schoonwater (water met enige suspensie) leiding / pompsystemen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Blauw - transparant |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 1" inlaat - 1" uitlaat |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 55 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 30 ° C |
| Merk | Italtecnica |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Waterfilter SAN |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Toepassing | Waterfilter in schoonwater (water met enige suspensie) leiding / pompsystemen |
| toon meertoon minder | |