| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,49 € 1,99 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03299627 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,75 € 2,20 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03299620 |
| EAN | 8785268003155 |
PP moer voor tankdoorvoer 1", voor nr. 03299625
PP moeren Moeren vervaardigd uit PP (Polypropyleen). De moeren zijn toepasbaar op de universele tankdoorvoeren diam. 3/4”en 1”. Andere diameters op aanvraag leverbaar.
PP moer voor tankdoorvoer 3/4", voor nr. 03299618
PP moeren Moeren vervaardigd uit PP (Polypropyleen). De moeren zijn toepasbaar op de universele tankdoorvoeren diam. 3/4”en 1”. Andere diameters op aanvraag leverbaar.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03299627 | Tankdoorvoer | € 2,49 | 20,00 % | € 1,99 | |
| 03299620 | Tankdoorvoer | € 2,75 | 20,00 % | € 2,20 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 3/4" |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| OEM nr. | PP- 3/4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tank / wanddoorvoer , Moer tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Binnendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 3/4" |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| OEM nr. | PP- 3/4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Moer tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Binnendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 3/4" |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| OEM nr. | PP- 3/4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Moer tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Binnendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |