| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,91 € 3,93 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03299612 |
| EAN | 8785267925939 |
| OEM nr. | PP- 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,01 € 4,00 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03299618 |
| EAN | 8785267925946 |
| OEM nr. | PP- 3/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,48 € 4,38 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03299625 |
| EAN | 8785267925953 |
| OEM nr. | PP-1" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 9,57 € 7,66 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03299638 |
| EAN | 8785267925977 |
| OEM nr. | PP-1 1/2" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,31 € 8,25 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03299632 |
| EAN | 8785267925960 |
| OEM nr. | PP-1 1/4" |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 15,18 € 12,15 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 03299650 |
| EAN | 8785267925984 |
| OEM nr. | PP-2" |
PP Tankdoorvoer 1/2", lange uitv., compleet
PP tankdoorvoeren Universele tankdoorvoeren vervaardigd uit PP (Polypropyleen). De tankdoorvoeren zijn universeel toepasbaar om een doorvoer / uitloop te maken in kunststof of metalen tanken, bakken, reservoirs, vijvers met vlakke- gladde- niet poreuze wand. De doorvoeren zijn leverbaar in de diameter ½” t/m 2”.
PP Tankdoorvoer 3/4", lange uitv., compleet
PP tankdoorvoeren Universele tankdoorvoeren vervaardigd uit PP (Polypropyleen). De tankdoorvoeren zijn universeel toepasbaar om een doorvoer / uitloop te maken in kunststof of metalen tanken, bakken, reservoirs, vijvers met vlakke- gladde- niet poreuze wand. De doorvoeren zijn leverbaar in de diameter ½” t/m 2”.
PP Tankdoorvoer 1", lange uitv., compleet
PP tankdoorvoeren Universele tankdoorvoeren vervaardigd uit PP (Polypropyleen). De tankdoorvoeren zijn universeel toepasbaar om een doorvoer / uitloop te maken in kunststof of metalen tanken, bakken, reservoirs, vijvers met vlakke- gladde- niet poreuze wand. De doorvoeren zijn leverbaar in de diameter ½” t/m 2”.
PP Tankdoorvoer 1 1/2", lange uitv., compleet
PP tankdoorvoeren Universele tankdoorvoeren vervaardigd uit PP (Polypropyleen). De tankdoorvoeren zijn universeel toepasbaar om een doorvoer / uitloop te maken in kunststof of metalen tanken, bakken, reservoirs, vijvers met vlakke- gladde- niet poreuze wand. De doorvoeren zijn leverbaar in de diameter ½” t/m 2”.
PP Tankdoorvoer 1 1/4", lange uitv., compleet
PP tankdoorvoeren Universele tankdoorvoeren vervaardigd uit PP (Polypropyleen). De tankdoorvoeren zijn universeel toepasbaar om een doorvoer / uitloop te maken in kunststof of metalen tanken, bakken, reservoirs, vijvers met vlakke- gladde- niet poreuze wand. De doorvoeren zijn leverbaar in de diameter ½” t/m 2”.
PP Tankdoorvoer 2", lange uitv., compleet
PP tankdoorvoeren Universele tankdoorvoeren vervaardigd uit PP (Polypropyleen). De tankdoorvoeren zijn universeel toepasbaar om een doorvoer / uitloop te maken in kunststof of metalen tanken, bakken, reservoirs, vijvers met vlakke- gladde- niet poreuze wand. De doorvoeren zijn leverbaar in de diameter ½” t/m 2”.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03299612 | Tankdoorvoer | PP- 1/2" | € 4,91 | 20,00 % | € 3,93 | |
| 03299618 | Tankdoorvoer | PP- 3/4" | € 5,01 | 20,00 % | € 4,00 | |
| 03299625 | Tankdoorvoer | PP-1" | € 5,48 | 20,00 % | € 4,38 | |
| 03299638 | Tankdoorvoer | PP-1 1/2" | € 9,57 | 20,00 % | € 7,66 | |
| 03299632 | Tankdoorvoer | PP-1 1/4" | € 10,31 | 20,00 % | € 8,25 | |
| 03299650 | Tankdoorvoer | PP-2" | € 15,18 | 20,00 % | € 12,15 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Buitendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Buitendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Buitendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Buitendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Buitendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Buitendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Tank / wanddoorvoer |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | NBR |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Buitendraad |
| Volgens norm (en) | Fabrikant eigen norm |
| Toepassing | Voor het maken van een leiding aansluiting op tanken, bakken, reservoirs met vlakke wanden |
| toon meertoon minder | |