| Uw prijs excl. btw per Meter € 5,65 € 3,95 30,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03000754 |
| EAN | 8785267915848 |
| OEM nr. | 51410450 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,00 € 5,95 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03000730 |
| EAN | 8785267915800 |
| OEM nr. | 03000754 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,00 € 5,95 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03000736 |
| EAN | 8785267915817 |
| OEM nr. | 03000754 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,00 € 5,95 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03000742 |
| EAN | 8785267915824 |
| OEM nr. | 03000754 |
| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,00 € 5,95 15,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 03000748 |
| EAN | 8785267915831 |
| OEM nr. | 03000754 |
PVC-U drukbuis 63 x 2,4 / 2,5 mm, beregening, lijmmof x glad uiteinde, donkergrijs, PN10, pakket inh. 800 mtr., verkoop per 5 mtr.
PVC-U drukbuis 63 x 2,4 / 2,5 mm, beregening, gladde uiteinden, donkergrijs, PN10, L = 1 mtr.
PVC-U drukbuis 63 x 2,4 / 2,5 mm, beregening, gladde uiteinden, donkergrijs, PN10, L = 2 mtr.
PVC-U drukbuis 63 x 2,4 / 2,5 mm, beregening, gladde uiteinden, donkergrijs, PN10, L = 3 mtr.
PVC-U drukbuis 63 x 2,4 / 2,5 mm, beregening, gladde uiteinden, donkergrijs, PN10, L = 4 mtr.
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03000754 | Drukb. ber. 63x2,4 / 2,5 lijmm. PN10, 5 | 51410450 | € 5,65 | 30,00 % | € 3,95 | |
| 03000730 | Drukb. ber. 63x2,4 / 2,5 lijmm. PN10, 1 | 03000754 | € 7,00 | 15,00 % | € 5,95 | |
| 03000736 | Drukb. ber. 63x2,4 / 2,5 lijmm. PN10, 2 | 03000754 | € 7,00 | 15,00 % | € 5,95 | |
| 03000742 | Drukb. ber. 63x2,4 / 2,5 lijmm. PN10, 3 | 03000754 | € 7,00 | 15,00 % | € 5,95 | |
| 03000748 | Drukb. ber. 63x2,4 / 2,5 lijmm. PN10, 4 | 03000754 | € 7,00 | 15,00 % | € 5,95 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 x 2,4 mm , 63 x 2,4 / 2,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U beregeningsbuis, donkergrijs, PN10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | Voor het transporteren onder druk van irrigatie / beregening water, in combinatie met PVC-U drukfittingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 x 2,4 / 2,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U beregeningsbuis, donkergrijs, PN10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | Voor het transporteren onder druk van irrigatie / beregening water, in combinatie met PVC-U drukfittingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 x 2,4 / 2,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U beregeningsbuis, donkergrijs, PN10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | Voor het transporteren onder druk van irrigatie / beregening water, in combinatie met PVC-U drukfittingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 x 2,4 / 2,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U beregeningsbuis, donkergrijs, PN10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | Voor het transporteren onder druk van irrigatie / beregening water, in combinatie met PVC-U drukfittingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 x 2,4 / 2,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U beregeningsbuis, donkergrijs, PN10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | Voor het transporteren onder druk van irrigatie / beregening water, in combinatie met PVC-U drukfittingen |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 0001700172 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | 63 x 2,4 / 2,5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | Omniplast |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | PVC-U beregeningsbuis, donkergrijs, PN10 |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Zelfaanzuigend | 10 |
| Toepassing | Voor het transporteren onder druk van irrigatie / beregening water, in combinatie met PVC-U drukfittingen |
| toon meertoon minder | |