| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,39 € 0,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110810 |
| EAN | 8023058265612 |
| Kleur | Roze |
| OEM nr. | IMCCG20P0S010 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,39 € 0,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110812 |
| EAN | 8023058265605 |
| Kleur | Blauw |
| OEM nr. | IMCCG20P0A020 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,39 € 0,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110814 |
| EAN | 8023058265575 |
| Kleur | Groen |
| OEM nr. | IMCCG20P0V040 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,39 € 0,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110816 |
| EAN | 8023058265636 |
| Kleur | Rood |
| OEM nr. | IMCCG20P0R080 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,39 € 0,31 20,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 02110818 |
| EAN | 8023058265650 |
| Kleur | Grijs |
| OEM nr. | IMCCG20P0G250 |
Irritec iDrop lichte PC druppelaar, cap. 1,10 ltr. / uur, kleur roze, multifunctionele uitlaat, type CCS DS, met nadruppel blokkering
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
Irritec iDrop lichte PC druppelaar, cap. 2,10 ltr. / uur, kleur blauw, multifunctionele uitlaat, type CCS DS, met nadruppel blokkering
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
Irritec iDrop lichte PC druppelaar, cap. 3,80 ltr. / uur, kleur groen, multifunctionele uitlaat, type CCS DS, met nadruppel blokkering
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
Irritec iDrop lichte PC druppelaar, cap. 7,80 ltr. / uur, kleur rood, multifunctionele uitlaat, type CCS DS, met nadruppel blokkering
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
Irritec iDrop lichte PC druppelaar, cap. 25,00 ltr. / uur, kleur grijs, multifunctionele uitlaat, type CCS DS, met nadruppel blokkering
In-line druppelaars [/br]
De iDrop-lijn bestaat uit on-line druppelaars met turbulente stroming die geschikt zijn voor boomgaarden, wijngaarden, kwekerijen en kassen en voor alle situaties die minimale stromingsvariaties / waterafgifte verschillen en verspilling vereisen.[/br]
De turbulentie van het labyrint maakt de iDrop line druppelaar resistent tegen vervuiling en vraagt daarom zeer weinig onderhoud.[/br]
Operationele kwaliteit, montagefunctionaliteit in de ontelbare mogelijke combinaties en bescheiden kosten zijn de belangrijkste kenmerken van de iDrop druppelaars.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Opbrengst ltr. / uur | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02110810 | PC lichte druppelaar type CCS DS 1,10 l/ | IMCCG20P0S010 | 1,1 | € 0,39 | 20,00 % | € 0,31 | |
| 02110812 | PC lichte druppelaar type CCS DS 2,10 l/ | IMCCG20P0A020 | 2,1 | € 0,39 | 20,00 % | € 0,31 | |
| 02110814 | PC lichte druppelaar type CCS DS 3,80 l/ | IMCCG20P0V040 | 3,8 | € 0,39 | 20,00 % | € 0,31 | |
| 02110816 | PC lichte druppelaar type CCS DS 7,80 l/ | IMCCG20P0R080 | 7,8 | € 0,39 | 20,00 % | € 0,31 | |
| 02110818 | PC lichte druppelaar type CCS DS 25,00 l | IMCCG20P0G250 | 25 | € 0,39 | 20,00 % | € 0,31 |
| CV .. % | 3 , 5 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,15 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,9 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / nadruppel blokkering met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Lichte PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. Specifiek in teelten waar het nadruppelen van irrigatie water vanuit het druppelsysteem op het gewas niet gewenst is. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,15 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,9 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / nadruppel blokkering met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Lichte PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. Specifiek in teelten waar het nadruppelen van irrigatie water vanuit het druppelsysteem op het gewas niet gewenst is. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,15 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,9 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / nadruppel blokkering met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Lichte PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. Specifiek in teelten waar het nadruppelen van irrigatie water vanuit het druppelsysteem op het gewas niet gewenst is. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,15 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,9 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / nadruppel blokkering met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Lichte PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. Specifiek in teelten waar het nadruppelen van irrigatie water vanuit het druppelsysteem op het gewas niet gewenst is. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,15 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,9 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / nadruppel blokkering met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Lichte PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. Specifiek in teelten waar het nadruppelen van irrigatie water vanuit het druppelsysteem op het gewas niet gewenst is. |
| toon meertoon minder | |
| CV .. % | 3 |
| Drip stop syst. DS sluiten in .. bar | 0,15 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Inlaat filter opp. .. mm2 | 2,9 mm2 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 2,5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. werkdruk .. bar type PC | 4,0 |
| Max. werkdruk .. bar type PCDS | 4,0 |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | PC / drukcompenserend / nadruppel blokkering met slangtule |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Lichte PC druppelaar, slang aansluiting uitl. |
| Volgens norm (en) | UNI EN ISO 9001:20154 / UNI EN ISO 14001:2015 / UE 952/2013 |
| Toepassing | Groenten, fruit, planten en boomteelt. In zowel overdekte (kas) en volle gronds teelt. Specifiek in teelten waar het nadruppelen van irrigatie water vanuit het druppelsysteem op het gewas niet gewenst is. |
| toon meertoon minder | |