| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,30 € 1,84 20,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02101050 |
| EAN | 8717284003451 |
VdL PVC terugslagklep voor sproeier 3/8" WW bi. x bu.dr.
VdL veerbelaste terugslagklep voor sproeiers met 3/8" WW binnen en buitendraad
De klep wordt toegepast om nadruppelen van de sproeier te voorkomen zodat verkleuring / aantasting van het gewas na de beregening cyclus te voorkomen.[/br]
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02101050 | Kasberegening | € 2,30 | 20,00 % | € 1,84 |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84248210 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Maat / aansluiting | 3/8" WW bu.dr. |
| Materiaal | PVC |
| Max. in m3 / uur bij bar | 4.50.050 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 60 ° C |
| Merk | VdL |
| OEM nr. | 4.50.050 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Terugslagklep / bi. x bu.dr. |
| Soort sproeier | Terugslagklep voor sproeier 3/8" WW |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | EPDM |
| Type schroefdraad | BSW |
| Uitvoering | Openingsdruk 0,6 / 0,9 bar |
| Volgens norm (en) | NEN-EN-ISO 1452-3, ISO 7, ISO 228 |
| Zoekwoorden | 4.50.050 |
| Toepassing | Kas en lijn beregening |
| toon meertoon minder | |