| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,84 € 1,29 30,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 02000040 |
| EAN | 8717605048789 |
Terugslagklep / lage druk leegloop voor Hunter Pro Spray pop-up sproeiers
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 02000040 | Terugslagklep Pro Spray en PRS 30 | € 1,84 | 30,00 % | € 1,29 |
| Data bij windsnelheid m/s | 0 m/s |
| Drukbereik bar | 1 - 4,8 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| HS code | 84818079 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | USA |
| Maat / aansluiting | 1/2" bi. dr. |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Hunter |
| OEM nr. | NA384 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Terugslagklep / lage druk leegloop / Pro Spray |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Uitvoering | Terugslagklep / lage druk leegloop Pro Spray / inbouwen |
| Volgens norm (en) | CEE product conformatie |
| Toepassing | Tuin & Park, lees de aanvullende documentatie bij dit artikel voor toepassing, installatie en gebruik |
| toon meertoon minder | |