| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,43 € 0,33 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734912 |
| EAN | 8785267993525 |
| OEM nr. | 15020-B |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,49 € 0,37 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734918 |
| EAN | 8785267993532 |
| OEM nr. | 15020-C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,64 € 0,48 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734925 |
| EAN | 8785267993549 |
| OEM nr. | 15020-D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 0,95 € 0,71 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734932 |
| EAN | 8785267993556 |
| OEM nr. | 15020-E |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,29 € 0,97 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734938 |
| EAN | 8785267993563 |
| OEM nr. | 15020-F |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,94 € 2,21 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734950 |
| EAN | 8785267993570 |
| OEM nr. | 15020-G |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 5,12 € 3,84 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734963 |
| EAN | 8785268003124 |
| OEM nr. | 15020-H |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 6,44 € 4,83 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734964 |
| EAN | 8785287824342 |
| OEM nr. | 15020-L |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 13,46 € 10,09 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03734965 |
| EAN | 8785287824359 |
| OEM nr. | 15020-M |
PA PP dubbele Nippel 15020, 1/2" x 1/2", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP dubbele Nippel 15020, 3/4" x 3/4", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP dubbele Nippel 15020, 1" x 1", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP dubbele Nippel 15020, 1 1/4" x 1 1/4", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP dubbele Nippel 15020, 1 1/2" x 1 1/2", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP dubbele Nippel 15020, 2" x 2", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP dubbele Nippel 15020, 2 1/2" x 2 1/2", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP dubbele Nippel 15020, 3" x 3", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP dubbele Nippel 15020, 4" x 4", 2 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03734912 | PP dubbele Nippel 1/2" x 1/2" | 15020-B | € 0,43 | 25,00 % | € 0,33 | |
| 03734918 | PP dubbele Nippel 3/4" x 3/4" | 15020-C | € 0,49 | 25,00 % | € 0,37 | |
| 03734925 | PP dubbele Nippel 1" x 1" | 15020-D | € 0,64 | 25,00 % | € 0,48 | |
| 03734932 | PP dubbele Nippel 1 1/4" x 1 1/4" | 15020-E | € 0,95 | 25,00 % | € 0,71 | |
| 03734938 | PP dubbele Nippel 1 1/2" x 1 1/2" | 15020-F | € 1,29 | 25,00 % | € 0,97 | |
| 03734950 | PP dubbele Nippel 2" x 2" | 15020-G | € 2,94 | 25,00 % | € 2,21 | |
| 03734963 | PP dubbele Nippel 2 1/2" x 2 1/2" | 15020-H | € 5,12 | 25,00 % | € 3,84 | |
| 03734964 | PP dubbele Nippel 3" x 3" | 15020-L | € 6,44 | 25,00 % | € 4,83 | |
| 03734965 | PP dubbele Nippel 4" x 4" | 15020-M | € 13,46 | 25,00 % | € 10,09 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dubbele nippel |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 2 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Zoekwoorden | PP Dubbele Nippel, Borstnippel, Dubbele nippel BSP bu.dr., Bereg |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |