| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,14 € 0,86 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03781212 |
| EAN | 8785267994454 |
| OEM nr. | 14050-B |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,23 € 0,92 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03781818 |
| EAN | 8785267994461 |
| OEM nr. | 14050-C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1,90 € 1,42 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03782525 |
| EAN | 8785267994478 |
| OEM nr. | 14050-D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,03 € 2,27 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783232 |
| EAN | 8785267994485 |
| OEM nr. | 14050-E |
PA PP T-stuk 14050, 90° 1/2", 3 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP T-stuk 14050, 90° 3/4", 3 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP T-stuk 14050, 90° 1", 3 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP T-stuk 14050, 90° 1 1/4", 3 x BSP bu.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03781212 | PP T-stuk 90° 1/2" BSP M/M/M | 14050-B | € 1,14 | 25,00 % | € 0,86 | |
| 03781818 | PP T-stuk 90° 3/4" BSP M/M/M | 14050-C | € 1,23 | 25,00 % | € 0,92 | |
| 03782525 | PP T-stuk 90° 1" BSP M/M/M | 14050-D | € 1,90 | 25,00 % | € 1,42 | |
| 03783232 | PP T-stuk 90° 1 1/4" BSP M/M/M | 14050-E | € 3,03 | 25,00 % | € 2,27 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, T-stuk bu. x bu. x bu.dr., Beregening T-stuk, Fertiga |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, T-stuk bu. x bu. x bu.dr., Beregening T-stuk, Fertiga |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, T-stuk bu. x bu. x bu.dr., Beregening T-stuk, Fertiga |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, T-stuk bu. x bu. x bu.dr., Beregening T-stuk, Fertiga |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | T-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 3 x bu.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, T-stuk bu. x bu. x bu.dr., Beregening T-stuk, Fertiga |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |