| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2,84 € 2,13 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783240 |
| EAN | 8785287824755 |
| OEM nr. | 14063-B |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,27 € 3,20 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783242 |
| EAN | 8785287824762 |
| OEM nr. | 14063-C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 6,35 € 4,76 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783244 |
| EAN | 8785287824779 |
| OEM nr. | 14063-D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 7,96 € 5,97 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783246 |
| EAN | 8785287824786 |
| OEM nr. | 14063-E |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 10,23 € 7,68 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783248 |
| EAN | 8785287824793 |
| OEM nr. | 14063-F |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 36,96 € 27,72 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783250 |
| EAN | 8785287824809 |
| OEM nr. | 14063-G |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 61,03 € 45,77 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783254 |
| EAN | 8785287824823 |
| OEM nr. | 14063-L |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 88,13 € 66,09 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03783256 |
| EAN | 8785287824830 |
| OEM nr. | 14063-M |
PA PP Kruis-stuk 14063, 90° 1/2", 4 x BSP bi.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14063, 90° 3/4", 4 x BSP bi.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14063, 90° 1", 4 x BSP bi.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14063, 90° 1 1/4", 4 x BSP bi.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14063, 90° 1 1/2", 4 x BSP bi.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14063, 90° 2", 4 x BSP bi.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14063, 90° 3", 4 x BSP bi.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
PA PP Kruis-stuk 14063, 90° 4", 4 x BSP bi.dr., PN16
PP schroefdraadfittingen Plastica Alfa universele schroefdraadfittingen met BSP schroefdraad. Een breed en diep programma fittingen vervaardigd volgens de normen UNI en EN10226/1 en toepasbaar in velerlei toepassingen.
Prijzen 11-2024
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03783240 | PP Kruis 90° 1/2" BSP M/M/M/M | 14063-B | € 2,84 | 25,00 % | € 2,13 | |
| 03783242 | PP Kruis 90° 3/4" BSP M/M/M/M | 14063-C | € 4,27 | 25,00 % | € 3,20 | |
| 03783244 | PP Kruis 90° 1" BSP M/M/M/M | 14063-D | € 6,35 | 25,00 % | € 4,76 | |
| 03783246 | PP Kruis 90° 1 1/4" BSP M/M/M/M | 14063-E | € 7,96 | 25,00 % | € 5,97 | |
| 03783248 | PP Kruis 90° 1 1/2" BSP M/M/M/M | 14063-F | € 10,23 | 25,00 % | € 7,68 | |
| 03783250 | PP Kruis 90° 2" BSP M/M/M/M | 14063-G | € 36,96 | 25,00 % | € 27,72 | |
| 03783254 | PP Kruis 90° 3" BSP M/M/M/M | 14063-L | € 61,03 | 25,00 % | € 45,77 | |
| 03783256 | PP Kruis 90° 4" BSP M/M/M/M | 14063-M | € 88,13 | 25,00 % | € 66,09 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 1 kg |
| HS code | 39174000 |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +45 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +40 ° C |
| Merk | PA |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Kruis-stuk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | 4 x bi.dr. |
| Verpakking eenheid | Stuk |
| Volgens norm (en) | UNI EN 10226/1 |
| Zoekwoorden | PP T-stuk, Kruis-stuk bi. x bi. x bi.dr. x bi.dr., Beregening Kr |
| Toepassing | Universele PP schroefdraadfitting voor toepassing in licht belaste leiding systemen |
| toon meertoon minder | |