| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60006236 |
| EAN | 8785267996069 |
GMP zelfaanzuigende waterpomp type ROTOR 12 V, 0,37 kW, 12 VDC
De ROTOR zelfaanzuigende schoonwater schottenpompen zijn leverbaar in 12 en 24 volt. Het pomphuis is vervaardigd uit gietstaal.
De pompen zijn toepasbaar als schoonwater of gasoliepomp en kunnen worden gebruikt in combinatie met een tappistool. Standaard is de pomp uitgerust met aansluitkabels en klemmen.
De B1KQ-A pompen zijn uitermate geschikt voor situaties waar geen 230 of 400VAC netspanning aanwezig is in o.a. scheepvaart, machinebouw en agro.
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 12 VDC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 54 |
| Capaciteit | 0,3 - 2,5 m3 uur / 1,40 - 0,10 bar |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 18,3 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Rood |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 12 Volt gelijkstroom |
| Mat. drijfas | Messing |
| Mat. pomp hydrauliek | Messing |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 14 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 2,5 - 0,1 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 6 |
| Merk | GMP |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,3 - 1,4 m3 / uur |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 0,37 / 14,0 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 12 VDC |
| OEM nr. | Rotor 12V |
| Persaansluiting diam. | 1" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / ROTOR |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Volgens norm (en) | CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zoekwoorden | ROTOR 12VDC |
| Zuigaansluiting diam. | 1" bi.dr. |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |