| Uw prijs excl. btw per Stuk € 857,81 € 514,68 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60005142 |
| EAN | 8785268016100 |
Wortex normaalzuigende industriële vloeistofpomp type WMA-T 300-A/1,5, 1,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex- Speroni normaalzuigende industriële vloeistofpompen serie WXM-A met open waaier
De pompen zijn toepasbaar in vloeistoffen met vaste / zwevende delen voor o.a. de voedselproductie, diervoeders, waterbehandeling, wasinstallaties voor groenten en machinedelen, algemene vloeistofdistributie systemen waar hoge volumestromen met een lage opvoerhoogte gewenst zijn.
De pomphydrauliek is vervaardigd uit RVS 304 en is bestand tegen bepaalde corrosieve vloeistoffen met een medium temperatuur tot max. 90°C, (raadpleeg een resistentie tabel voor mogelijke toepassingen).
Leverbaar in 230 en 400VAC 50 Hz uitvoering, 60Hz uitvoering op aanvraag.
Op verzoek kunnen wij complete samengestelde pompsystemen met leidingen, besturingen en volume regelingen leveren.
Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| Capaciteit | 0,6 - 54,0 m3 uur / 1,30 - 0,50 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Drinkwater dieren |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 18 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw- RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 3,8 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 54 - 0,5 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 3 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 1,3 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 2,2 / 1,5 - 3,8 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| OEM nr. | WP1069210 |
| Persaansluiting diam. | 2" bi.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Drinkwater consumptie |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / WMA |
| Soort pomp | Centrifugaal- vloeistof |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Wortex- Speroni WXM-A |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 210 x 400 x 300 |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Drinkwater consumptie |
| Zoekwoorden | WMA-A |
| Zuigaansluiting diam. | 2" bi.dr. |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |