| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2.703,55 € 1.622,13 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001312 |
| EAN | 8785267959026 |
Wortex normaalzuigende verticale RVS 304 industriële meertraps vloeistofpomp type VM 4-19 T, 4,0 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 19 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| Capaciteit | 1,5 - 8,0 m3 uur / 18,30 - 6,70 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 78,5 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw / RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 8 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 1,5 - 18,3 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,5 - 18,3 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 4,0 - 8,0 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| OEM nr. | WP2370263 |
| Persaansluiting diam. | Flens DN 32, 1 1/4" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / VM |
| Productcertificaat (en) | Drinkwater dieren |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / VM |
| Soort pomp | Centrifugaal- meertraps- vloeistof |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type / model | VM 4-3 M |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Meertrapspomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 417 x 1215 x 445 |
| Verpakking eenheid | Niet agres |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Drinkwater dieren |
| Zoekwoorden | VM 4-19 T |
| Zuigaansluiting diam. | Flens DN 32, 1 1/4" bi. dr. |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |