| Uw prijs excl. btw per Stuk € 723,87 € 434,32 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001682 |
| EAN | 8785267959606 |
Wortex dompel pomp type SWS 1500 M, + vlotter, 1,1 kW, P2, 230VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 3,4 - 24,0 m3 uur / 1,19 - 0,02 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Licht verzuurd water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 28 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS / Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 8,3 Amp |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. in m3 / uur bij bar | 24,0 - 0,2 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,4 - 1,19 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 1,5 / 1,1 - 8,3 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1294530 |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / SWS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 215 x 585 x 300 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 |
| Zoekwoorden | SWS 1500 M |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |