| Uw prijs excl. btw per Stuk € 853,13 € 511,88 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60001712 |
| EAN | 8785267959651 |
Wortex dompelpomp type SVS 2000 T-V-TN, zonder vlotter, 1,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz.
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 3,6 - 33,0 m3 uur / 1,20 - 0,50 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Bouwputten |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 5 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 14,6 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | RVS |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 3,2 Amp |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 5 |
| Max. in m3 / uur bij bar | 33,0 - 0,5 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 120 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,6 - 1,20 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 1,75 / 1,8 - 3,2 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| OEM nr. | WP1297600 |
| Persaansluiting diam. | 2" bi . dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | Dompelpomp / SVS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal in oliekamer |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 205 x 228 x 534 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 50 |
| Zoekwoorden | SVS 2000 V T |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |