| Uw prijs excl. btw per Stuk € 149,39 € 89,63 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60005242 |
| EAN | 8785268016230 |
Speroni verwarming / airconditioning circulatie pomp type SCR25/40-130 S/CE, 2 x 1 1/2" bu.dr., 3 standen toerenregeling, excl. koppelingen, P2: 28 - 63 W, 230 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bu.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| Capaciteit | 0,5 - 3,0 m3 uur / 1,20 - 0,3 bar |
| Eenheid | Stuk |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Polymer |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Polymer |
| Mat. pompwaaier (s) | Polymer |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 110 ° C |
| Max. werkdruk bar | 6,0 |
| Merk | Speroni |
| Motor aantal polen / rpm | Zie technische gegevens |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | Zie technische gegevens |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1 1/2" bu.dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Circulatie pomp / SCR |
| Productsoort | Circulatie pomp / SCR |
| Soort pomp | Circulatie- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | SCR 25/40-130 S/CE |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Circulatiepomp |
| Volgens norm (en) | EN 60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/2" bu.dr. |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |