| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2.370,39 € 1.422,23 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001878 |
| EAN | 8034108498119 |
Wortex dompel pomp type PROFI 250 V-M, + vlotter, 1,85 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 3,0 - 30,0 m3 uur / 1,45 - 0,7 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 20 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 47,5 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 11 Amp |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 20 |
| Max. in m3 / uur bij bar | 30,0 - 0,7 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 50 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 140 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,0 - 1,45 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 2,6 / 1,85 - 11,0 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| OEM nr. | WP1293340 |
| Persaansluiting diam. | 2 1/2" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | Dompelpomp / PROFI |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal in oliekamer |
| Type dompelpomp | Afval- rioolwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 285 x 380 x 702 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 50 mm |
| Zoekwoorden | PROFI 250 V M |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |