| Uw prijs excl. btw per Stuk € 841,74 € 505,04 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001920 |
| EAN | 8034108496481 |
| Capaciteit | 6,0 - 24,0 m3 uur / 1,20 - 0,52 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 6,0 - 1,2 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1295100 |
| Zoekwoorden | PROFI 15-1,1 T |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.024,96 € 614,98 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001926 |
| EAN | 8034108496498 |
| Capaciteit | 6,0 - 36,0 m3 uur / 1,30 - 0,30 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 6,0 - 1,3 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1295110 |
| Zoekwoorden | PROFI 25-1,5 T |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.105,95 € 663,57 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60001932 |
| EAN | 8034108496504 |
| Capaciteit | 6,0 - 42,0 m3 uur / 1,60 - 0,60 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 6,0 - 1,6 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1295120 |
| Zoekwoorden | PROFI 25-2,2 T |
Wortex dompel pomp type PROFI 15-1,1 T, zonder vlotter, 2,3 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type PROFI 25-1,5 T, zonder vlotter, 3,2 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Wortex dompel pomp type PROFI 25-2,2 T, zonder vlotter, 5,0 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60001920 | Zwaar vervuild reiniging water | 6,0 - 24,0 m3 uur / 1,20 - 0,52 bar | 24,0 - 0,52 m3 / uur | 6,0 - 1,2 m3 / uur | 1,3 / 1,1 - 2,3 | WP1295100 | PROFI 15-1,1 T | € 841,74 | 40,00 % | € 505,04 | |
| 60001926 | Zwaar vervuild reiniging water | 6,0 - 36,0 m3 uur / 1,30 - 0,30 bar | 36,0 - 0,3 m3 / uur | 6,0 - 1,3 m3 / uur | 1,75 / 1,5 - 3,2 | WP1295110 | PROFI 25-1,5 T | € 1.024,96 | 40,00 % | € 614,98 | |
| 60001932 | Zwaar vervuild reiniging water | 6,0 - 42,0 m3 uur / 1,60 - 0,60 bar | 42,0 - 0,6 m3 / uur | 6,0 - 1,6 m3 / uur | 2,6 / 2,2 - 5,0 | WP1295120 | PROFI 25-2,2 T | € 1.105,95 | 40,00 % | € 663,57 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Beperkt verzuurd afvalwater |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 20 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | Ø 40 mm , 20 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 50 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 100 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / PROFI |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal in oliekamer |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 270 x 350 x 580 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 mm |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Beperkt verzuurd afvalwater |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 20 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 20 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 50 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 100 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / PROFI |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal in oliekamer |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 270 x 350 x 580 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 mm |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Beperkt verzuurd afvalwater |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 20 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 20 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 50 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 100 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / PROFI |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal in oliekamer |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 270 x 350 x 580 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 mm |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Beperkt verzuurd afvalwater |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 20 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 Volt |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 20 |
| Max. omgev. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 50 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 100 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / PROFI |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal in oliekamer |
| Type dompelpomp | Afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 270 x 350 x 580 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 40 mm |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |