| Uw prijs excl. btw per Stuk € 697,33 € 418,40 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000912 |
| EAN | 8785267958029 |
Wortex normaalzuigende industriële meertraps vloeistofpomp type MULTI-X 2-5 M, 0,85 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 5 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| Capaciteit | 0,6 - 4,8 m3 uur / 4,3 - 0,6 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 1,00 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | RVS 304 |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 4,1 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 4,8 - 0,6 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,3 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 0,85 / 0,55 - 4,1 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| OEM nr. | WP2207550 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Drinkwater dieren |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / MULTI X |
| Soort pomp | Centrifugaal- meertraps- vloeistof |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Ja |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Meertrapspomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 172 x 440 x 200 |
| Verpakking eenheid | Niet agres |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Drinkwater dieren |
| Zoekwoorden | MULTI X 2-5 M |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |