| Uw prijs excl. btw per Stuk € 982,36 € 589,42 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000120 |
| EAN | 8785267957039 |
Wortex zelfaanzuigende meertraps pomp type MULTI GA T 40, 1,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 4 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| Capaciteit | 0,6 - 9,6 m3 uur / 4,9 - 1,5 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 23,8 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 / zuigdeksel gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 4,2 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 9,6 - 1,5 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,9 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 1,5 / 1,5 - 4,2 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| OEM nr. | WP2197810 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / MULTI GA |
| Soort pomp | Centrifugaal- meertraps- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Meertraps pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 240 x 610 x 285 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zoekwoorden | MULTI GAT 40 |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/4" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |