| Uw prijs excl. btw per Stuk € 409,00 € 245,40 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000092 |
| EAN | 8034108490465 |
| Capaciteit | 0,6 - 4,8 m3 uur / 3,4 - 1,0 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 3,4 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1197700 |
| Zoekwoorden | MJX 103M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 570,42 € 342,25 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000096 |
| EAN | 8034108490472 |
| Capaciteit | 0,6 - 5,4 m3 uur / 5,8 - 1,5 bar |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 5,8 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1536010 |
| Zoekwoorden | MJX 135M |
Wortex zelfaanzuigende meertraps pomp type MJX 103M, 0,7 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende meertraps pomp type MJX 135M, 1,0 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000092 | Beregening | 0,6 - 4,8 m3 uur / 3,4 - 1,0 bar | 4,8 - 1,0 m3 / uur | 0,6 - 3,4 m3 / uur | 0,9 / 0,7 - 4,0 | WP1197700 | MJX 103M | € 409,00 | 40,00 % | € 245,40 | |
| 60000096 | Beregening | 0,6 - 5,4 m3 uur / 5,8 - 1,5 bar | 5,4 - 1,5 m3 / uur | 0,6 - 5,8 m3 / uur | 1,3 / 1,0 - 5,8 | WP1536010 | MJX 135M | € 570,42 | 40,00 % | € 342,25 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET MJX |
| Soort pomp | Centrifugaal- meertraps- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Meertraps pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET MJX |
| Soort pomp | Centrifugaal- meertraps- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Meertraps pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Schoonwater |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | RVS 304 |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Materiaal | RVS |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Niet agressief medium |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET MJX |
| Soort pomp | Centrifugaal- meertraps- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Meertraps pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Niet agressief medium |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |