| Uw prijs excl. btw per Stuk € 232,90 € 139,74 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000000 |
| EAN | 8034108490366 |
| Capaciteit | 0.6 - 3.0 m3 uur / 3.8 - 1.9 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 3,8 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1155450 |
| Zoekwoorden | Pomp Jetpomp |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 283,48 € 170,09 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000004 |
| EAN | 8785267956803 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,0 m3 uur / 4,2 - 2,0 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,2 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1150010 |
| Zoekwoorden | JET 80M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 330,14 € 198,08 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000008 |
| EAN | 8785267956810 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,6 m3 uur / 4,6 - 2,2 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,6 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1161330 |
| Zoekwoorden | JET 100M |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 352,81 € 211,68 40,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 60000012 |
| EAN | 8785267956827 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,6 m3 uur / 4,6 - 2,2 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,6 m3 / uur |
| OEM nr. | WP1160103 |
| Zoekwoorden | JET 100T |
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 75M. 0.6 kW. P2. 230 VAC. 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 80M, 0,6 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 100M, 0,75 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 100T, 0,75 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Aansluit spanning | Capaciteit | Mat. pompwaaier (s) | Max. in m3 / uur bij bar | Min. in m3 / uur bij bar | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 60000000 | Beregening | 230 VAC | 0.6 - 3.0 m3 uur / 3.8 - 1.9 bar | Noryl | 3,0 - 1,9 m3 / uur | 0,6 - 3,8 m3 / uur | 0,6 - 3,8 | WP1155450 | Pomp Jetpomp | € 232,90 | 40,00 % | € 139,74 | |
| 60000004 | Beregening | 230 VAC | 0,6 - 3,0 m3 uur / 4,2 - 2,0 bar | Noryl | 3,0 - 2,0 m3 / uur | 0,6 - 4,2 m3 / uur | 0,6 - 3,8 | WP1150010 | JET 80M | € 283,48 | 40,00 % | € 170,09 | |
| 60000008 | Beregening | 230 VAC | 0,6 - 3,6 m3 uur / 4,6 - 2,2 bar | RVS 304 | 3,6 - 2,2 m3 / uur | 0,6 - 4,6 m3 / uur | 1,1 / 0,75 - 5,0 | WP1161330 | JET 100M | € 330,14 | 40,00 % | € 198,08 | |
| 60000012 | Beregening | 230/400 VAC | 0,6 - 3,6 m3 uur / 4,6 - 2,2 bar | RVS 304 | 3,6 - 2,2 m3 / uur | 0,6 - 4,6 m3 / uur | 1,1 / 0,75 - 2,5 | WP1160103 | JET 100T | € 352,81 | 40,00 % | € 211,68 |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | Industriële membraanpompen leverbaar in meerdere configuraties voor velerlei toepassingen. Raadpleeg voor de technishe gegevens. resitentie tabel en toepassingen de informatie bij dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |