| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000002 |
| EAN | 8785268013208 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,0 m3 uur / 3,8 - 1,9 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| OEM nr. | 60000002-04591052-10 |
| Zoekwoorden | JET 75M |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000006 |
| EAN | 8785268013215 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,0 m3 uur / 4,2 - 2,0 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | Noryl |
| OEM nr. | 60000006-04591052-10 |
| Zoekwoorden | JET 80M |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000014 |
| EAN | 8785268013222 |
| Capaciteit | 0,6 - 3,6 m3 uur / 4,6 - 2,2 bar |
| Mat. pompwaaier (s) | RVS 304 |
| OEM nr. | 60000014-04591052-10 |
| Zoekwoorden | JET 100M |
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 75M + Pumpcontrol, 0,6 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 80M + Pumpcontrol, 0,6 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
Wortex zelfaanzuigende pomp type JET 100M + Pumpcontrol, 0,75 kW, P2, 230 VAC, 50 Hz
| Art.nr. | Artikel omschrijving | Capaciteit | Mat. pompwaaier (s) | Motor kW, P1 - P2 / Amp. | OEM nr. | Zoekwoorden |
| 60000002 | Beregening | 0,6 - 3,0 m3 uur / 3,8 - 1,9 bar | Noryl | 0,6 - 3,8 | 60000002-04591052-10 | JET 75M |
| 60000006 | Beregening | 0,6 - 3,0 m3 uur / 4,2 - 2,0 bar | Noryl | 0,6 - 3,8 | 60000006-04591052-10 | JET 80M |
| 60000014 | Beregening | 0,6 - 3,6 m3 uur / 4,6 - 2,2 bar | RVS 304 | 1,1 / 0,75 - 5,0 | 60000014-04591052-10 | JET 100M |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 3,8 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 3,0 - 2,0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,2 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 3,8 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 3,0 - 2,0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,2 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 3,8 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 3,0 - 2,0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,2 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 44 |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 3,8 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 3,0 - 2,0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 8 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 0,6 - 4,2 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Persaansluiting diam. | 1" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / JET |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | JET pomp |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zuigaansluiting diam. | 1" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |