| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2.933,89 € 1.760,34 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60002258 |
| EAN | 8785268013642 |
Wortex dompel pomp + snijdwerk type ECOTRI 750-S-T, excl. thermische beveiliging en vlotterschakeling, 5,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
Speroni serie ECOTRI dompelpompen met snijdwerk voor het verpompen van huishoudelijk en industrieel afvalwater. De pompen zijn toepasbaar in schoon- vervuild, ruw on- en versneden afvalwater zoals toilet- rioolwater, percolaatwater zonder harde niet te versnijden delen zoals metalen, hout, grove textieldelen, beton, harde plastics. De pompen versnijden / vermalen de vaste delen in het afvalwater.
Door het specifieke pompwaaier principe kunnen de pompen meer druk / opvoerhoogte opbrengen dan een normale dompelpomp zonder snijdwerk.
Specifiek voor situaties waarbij een grotere opvoerhoogte (werkdruk bar) wordt gevraagd is de ECOTRI pomp toepasbaar. Leverbaar in opvoerhoogten van 17 tot 42Mwk (1,7 tot 4,2 bar)
De ECOTRI serie bestaat uit 5 types, in type 150M-S in 230 VAC met vlotter en thermische beveiliging, type 150T-S, 200T-S, 300T-S, 500T-S en 700T-S in 400VAC zonder vlotter en thermische beveiliging (apart bijbestellen).
Optioneel leverbaar zijn koppeling voetbochten met geleidestangen, ophaalkettingen, balkeerkleppen, leidingwerk en besturingen.
Maatwerk: wij ontwerpen en bouwen complete pompsystemen conform klant specificatie in losse opstelling, in of aan tanken / putten.
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 3,0 - 27,0 m3 uur / 4,14 - 1,00 bar |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 30 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 70 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 11 Amp |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 30 |
| Max. in m3 / uur bij bar | 27 - 1,0 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 125 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,0 - 4,14 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 5,5 - 11 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| OEM nr. | WP1297450 |
| Persaansluiting diam. | Flens DNM 2" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Dompelpomp / ECOTRI |
| Soort pomp | Dompelpomp- snijdwerk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / Serie | Speroni ECOTRI |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal in oliebad |
| Type dompelpomp | Versnijdend |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp, snijdwerk |
| Verp. afm. B x L x H mm | 280 x 315 x 750 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | ECOTRI 750 T |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |