| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.243,58 € 746,15 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 60000152 |
| EAN | 8785267957114 |
Wortex zelfaanzuigende vuilwaterpomp type DIG-T 80- 2,2, 2,2 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| Capaciteit | 6,0 - 60,0 m3 uur / 1,7 - 0,6 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Irrigatie |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 34,4 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Gietstaal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 5,7 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 60,0 - 0,6 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 6,0 - 1,7 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 3,3 / 2,2 - 5,7 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| OEM nr. | WP1242650 |
| Persaansluiting diam. | 3" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm water |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / DIG |
| Soort pomp | Centrifugaal- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Monoblock pomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 290 x 570 x 420 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Koud- lauwwarm water |
| Zelfaanzuigend | Ja |
| Zoekwoorden | DIG-T 80- 2,2 |
| Zuigaansluiting diam. | 3" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |