| Uw prijs excl. btw per Stuk € 1.851,17 € 1.110,70 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60002218 |
| EAN | 8785268013628 |
Wortex dompel pomp + snijdwerk type CUTTY 200-S-T, excl. thermische beveiliging en vlotterschakeling, 1,5 kW, P2, 230/400 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230/400 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 3,0 - 24,0 m3 uur / 2,60 - 0,50 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Koud- lauwwarm water |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 20 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 47,9 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Land van oorsprong | Italië |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Hard staal |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 20 |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 80 mm |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 2,7 / 1,85 - 11,5 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| OEM nr. | 101291430 |
| Persaansluiting diam. | Flens DNM 1 1/4" bi. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Beperkt verzuurd water |
| Productsoort | Dompelpomp / CUTTY |
| Soort pomp | Dompelpomp- snijdwerk |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal in oliebad |
| Type dompelpomp | Versnijdend |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp, snijdwerk |
| Verp. afm. B x L x H mm | 240 x 285 x 630 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Beperkt verzuurd water |
| Zoekwoorden | CUTTY 200 T |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |