| Uw prijs excl. btw per Stuk € 696,83 € 418,10 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000348 |
| EAN | 8785267957459 |
Wortex normaalzuigende pomp type CNB 150/A-M, BR, 1,1 kW, P2, 230 VAC
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 230 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 2 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| Capaciteit | 1,5 - 7,5 m3 uur / 4,5 - 3,1 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 22 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 230 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Noryl |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 8,8 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 7,5 - 3,1 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 35 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 1,5 - 4,5 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 2,0 / 1,1 - 8,8 |
| Motor, aansluitspanning | 1 x 230 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| OEM nr. | WP2202390 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/4" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CNB |
| Soort pomp | Centrifugaal- meertraps- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 235 x 490 x 295 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | CNB 150/A BR. M |
| Zuigaansluiting diam. | 1 1/2" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |