| Uw prijs excl. btw per Stuk € 2.659,31 € 1.595,59 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60000472 |
| EAN | 8785267957640 |
Wortex normaalzuigende pomp type CB-T 40/180A, 9,2 kW, P2, 400/690 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 400/690 VAC |
| Aansluiting | 2 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 2 |
| Beschermingkl. motor, IP | 55 |
| Capaciteit | 3,0 - 30,0 m3 uur / 9,33 - 5,8 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Niet agressief medium |
| Eenheid | Stuk |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Ja |
| Gewicht kg. | 94,1 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier | Messing |
| Mat. pompwaaier (s) | Messing |
| Materiaal | Gietstaal |
| Max. Ampere | 18,5 Amp |
| Max. in m3 / uur bij bar | 30,0 - 5,8 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 90 ° C |
| Max. zuighoogte in Mwk | 7 |
| Merk | Wortex |
| Min. in m3 / uur bij bar | 3,0 - 9,33 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 11,5 / 9,2 - 18,5 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| Normaal zuigend | Ja |
| OEM nr. | WP1080900 |
| Persaansluiting diam. | 1 1/2" |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Product / Type | Centrifugaalpomp / CB |
| Productsoort | Centrifugaalpomp / CB |
| Soort pomp | Centrifugaal- meertraps- water |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type / model | CB-M 40/180D |
| Type afdichting | Mechanical seal |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Mono blockpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 372 x 805 x 550 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Zoekwoorden | CB-T 40/180A |
| Zuigaansluiting diam. | 2" |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Droog |
| toon meertoon minder | |