| Uw prijs excl. btw per Stuk € 8.468,50 € 5.081,10 40,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 30-35d |
| Artikelnummer | 60002088 |
| EAN | 8785267959835 |
Wortex dompel pomp type AS 1000 T, zonder vlotter, 7,5 kW, P2, 400/690 VAC, 50 Hz
| Aandrijving | Electromotor |
| Aansluit spanning | 400/690 VAC |
| Aansluiting | 1 x bi.dr. |
| Aantal pompwaaiers | 1 |
| Beschermingkl. motor, IP | 68 |
| Capaciteit | 6,0 - 120,0 m3 uur / 6,0 - 0,50 bar |
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Fontijnen |
| Dompeld. dompelp. mtr. | 30 mtr. |
| Energie klasse motor | IE3 |
| Frequency Hz | 50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor freq. sturing | Nee |
| Gewicht kg. | 96 kg |
| HS code | 84138100 |
| Isolatieklasse / motor | F |
| Kleur | Lichtmetaal |
| Land van oorsprong | Italië |
| Maat / aansluiting | 400 VAC |
| Mat. drijfas | RVS 304 |
| Mat. pomp hydrauliek | Gietstaal |
| Mat. pomphuis | Gietstaal |
| Mat. pompwaaier (s) | Hard staal |
| Materiaal | RVS |
| Max. Ampere | 15,3 Amp |
| Max. dompeldiepte dompelp. .. mtr. | 30 |
| Max. in m3 / uur bij bar | 120,0 - 0,5 m3 / uur |
| Max. omgev. temp. ° C | 40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | 40 ° C |
| Merk | Wortex |
| Min. aanz.h. in dompelp. mm | 120 mm |
| Min. in m3 / uur bij bar | 6,0 - 3,9 m3 / uur |
| Motor aantal polen / rpm | 2 / n = 2850 |
| Motor kW, P1 - P2 / Amp. | 7,5 - 15,3 |
| Motor, aansluitspanning | 3 x 400 VAC |
| OEM nr. | 375052ASN02H |
| Persaansluiting diam. | 4" bu. dr. |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productcertificaat (en) | Koud- lauwwarm medium |
| Productsoort | Dompelpomp / AS |
| Soort pomp | Dompelpomp |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Type afdichting | Dubbele mechanical seal in oliekamer |
| Type dompelpomp | Abrassief afvalwater |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Dompelpomp |
| Verp. afm. B x L x H mm | 372 - 805 - 550 |
| Volgens norm (en) | EN60335-2-41 - CE markering |
| Voor continue gebruik | Ja |
| Vuild.l. dompelp. max. mm | Ø 10,5 mm |
| Zoekwoorden | AS 1000 T |
| Toepassing | In vloei- stoffen, medium, gebruik, omgeving, en- of aansluitspanning waar dit type product bestand- resistent tegen is, voor ontworpen is. Lees voor toepassing mogelijkheden van de pomp de productinformatie van dit product |
| Opstelling | Nat- ondergedompeld |
| toon meertoon minder | |