| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,13 € 2,35 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581402 |
| OEM nr. | 4210.0170 |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,48 € 2,61 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581404 |
| OEM nr. | 4210.0220 |
PLP PP, Afsluiter type 4210, met Insteektules en wartels voor Driptape, 16/17 mm x 16/17 mm, PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 4210, met Insteektules en wartels voor Driptape, 22 mm x 22 mm, PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03581402 | PLP Afsluiter klem 16mm x 16mm, PN6 | 4210.0170 | € 3,13 | 25,00 % | € 2,35 | |
| 03581404 | PLP Afsluiter klem 20mm x 20mm, PN6 | 4210.0220 | € 3,48 | 25,00 % | € 2,61 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Klem x klem |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Klem x klem |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Uitvoering | Klem x klem |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |