| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,24 € 2,43 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581414 |
| OEM nr. | 4225.017C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,24 € 2,43 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581416 |
| OEM nr. | 4225.017D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,70 € 2,78 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581418 |
| OEM nr. | 4225.022C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,70 € 2,78 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581420 |
| OEM nr. | 4225.022D |
PLP PP, Afsluiter type 4225, met Insteektule en wartel voor Driptape 16/17 mm x 1/2" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 4225, met Insteektule en wartel voor Driptape 16/17 mm x 3/4" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 4225, met Insteektule en wartel voor Driptape 22 mm x 1/2" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 4225, met Insteektule en wartel voor Driptape 22 mm x 3/4" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03581414 | PLP Afsluiter klem 16/17mmx1/2"bi.dr., P | 4225.017C | € 3,24 | 25,00 % | € 2,43 | |
| 03581416 | PLP Afsluiter klem 16/17mmx3/4"bi.dr., P | 4225.017D | € 3,24 | 25,00 % | € 2,43 | |
| 03581418 | PLP Afsluiter klem 22mmx1/2"bi.dr., PN6 | 4225.022C | € 3,70 | 25,00 % | € 2,78 | |
| 03581420 | PLP Afsluiter klem 22mmx3/4"bi.dr., PN6 | 4225.022D | € 3,70 | 25,00 % | € 2,78 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |