| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,94 € 2,96 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581362 |
| EAN | 8785287828111 |
| OEM nr. | 3975.016C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 3,94 € 2,96 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581364 |
| EAN | 8785287828128 |
| OEM nr. | 3975.016C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,05 € 3,04 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581372 |
| EAN | 8785287828166 |
| OEM nr. | 3975.025D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,17 € 3,13 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581366 |
| EAN | 8785287828135 |
| OEM nr. | 3975.020C |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,17 € 3,13 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581368 |
| EAN | 8785287828142 |
| OEM nr. | 3975.020D |
| Uw prijs excl. btw per Stuk € 4,63 € 3,47 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 1-2d |
| Artikelnummer | 03581370 |
| EAN | 8785287828159 |
| OEM nr. | 3975.025C |
PLP PP, Afsluiter type 3975, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 16 mm x 1/2" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3975, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 16 mm x 3/4" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3975, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 25 mm x 3/4" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3975, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 20 mm x 1/2" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3975, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 20 mm x 3/4" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
PLP PP, Afsluiter type 3975, met Insteektule en wartel voor LDPE PN6 buis, 25 mm x 1/2" BSP bi.dr., PN6
PA en PLP afsluiters voor Bewatering, Irrigatie & Fertigatie Een breed en diep assortiment hoogwaardige afsluiters voor toepassing in Lage Druk Bewatering, Irrigatie & Fertigatie systemen, Druppelbevloeiing PN4, Driptape PN2.
Assortiment 01-2025
| Art.nr. | Artikel omschrijving | OEM nr. | Bruto prijs | Korting | Netto excl. btw | Aantal |
| 03581362 | PLP Afsluiter klem 16mm x 1/2" bi.dr., P | 3975.016C | € 3,94 | 25,00 % | € 2,96 | |
| 03581364 | PLP Afsluiter klem 16mm x 3/4" bi.dr., P | 3975.016C | € 3,94 | 25,00 % | € 2,96 | |
| 03581372 | PLP Afsluiter klem 25mm x 3/4" bi.dr., P | 3975.025D | € 4,05 | 25,00 % | € 3,04 | |
| 03581366 | PLP Afsluiter klem 20mm x 1/2" bi.dr., P | 3975.020C | € 4,17 | 25,00 % | € 3,13 | |
| 03581368 | PLP Afsluiter klem 20mm x 3/4" bi.dr., P | 3975.020D | € 4,17 | 25,00 % | € 3,13 | |
| 03581370 | PLP Afsluiter klem 25mm x 1/2" bi.dr., P | 3975.025C | € 4,63 | 25,00 % | € 3,47 |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 0.10 kg |
| HS code | 37194000 |
| Land van oorsprong | Italië |
| Materiaal | PP |
| Max. omgev. temp. ° C | +40 ° C |
| Max. vloeist. temp. ° C | +35 ° C |
| Merk | PLP |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Afsluiter |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type schroefdraad | BSP |
| Uitvoering | Klem x bi.dr. |
| Volgens norm (en) | IT AEOF 16 1223 |
| Zoekwoorden | Druppelbevloeiiing, Driptape, PP, Druppelslangkraan, Druppelafsl |
| Toepassing | Lage druk Beregening, Bewatering, Irrigatie & Fertigatie en Druppelbevloeiing, Machinebouw |
| toon meertoon minder | |